Menu:

Aktualności

Wybory PKZP

Dodano: 15.01.2014, 06:22

 


Świąteczno-noworoczne losowanie nagród.

Dodano: 24.12.2013, 11:22

     NAGRODY NA LOTERII ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNEJ WYLOSOWANE !!!
      Zgodnie z uchwałą Zarządu Związku  z 12 lutego 2013 roku po raz pierwszy w dwudziestoletniej działalności Związku  dnia 23.12.2013 w siedzibie związku odbyło się losowanie cennych nagród rzeczowych    Loterii Świąteczno-Noworocznej ZZG w Polsce KWK ,,Sośnica-Makoszowy” Ruch Sośnica.
Komisja w trzyosobowym składzie: Krzysztof Pytlarz, Klaudia Szluse, Ryszard Tuszkiewicz rozlosowała 34 nagrody wśród wszystkich pracujących  członków związku.
Wszystkim do których uśmiechnął się los serdecznie gratulujemy wylosowanych nagród i zapraszamy osobiście po ich odbiór do siedziby związku na polu Zachód.
Listę szczęśliwych wygranych publikujemy poniżej.

 

P.S.
W związku z rezygnacją odbioru wylosowanej nagrody przez SKOCZYLAS Bolesław komisja wylosowała kol. BABCZYŃSKI Dariusz , którego zapraszamy po odbiór do siedziby związku.


Życzenia Świąteczne.

Dodano: 22.12.2013, 12:54


Spotkanie opłatkowe.

Dodano: 22.12.2013, 12:50

Foto z corocznego spotkania opłatkowego przew.oddziałowych i odznaczonych członków ZZGwP Ruch Sośnica.


Foto z wycieczki do Paryża cz.5.

Dodano: 22.12.2013, 12:48

Foto z wycieczki cz.5 (Foto-D.Barańczuk)


Foto i wideo z biesiady.

Dodano: 19.12.2013, 07:43

W rytmach Zumby i magii Don Carlosa.

Już niemal do tradycji biesiady barbórkowej organizowanej przez ZZG w Polsce KWK Sośnica-Makoszowy Ruch Sośnica należy jakaś artystyczna lub rozrywkowa niespodzianka. W ubiegłym roku były miedzy innymi arie operowe. Podczas tegorocznej zabawy goście mogli podziwiać zaproszonego przez przewodniczącego ZZGwP w gliwickiej kopalni Józefa Matuszyńskiego - czeskiego wirtuoza magii Don Carlosa czarującego niczym amerykański iluzjonista David Copperfield i wzbudzającego nieukrywany zachwyt. Na barbórkowej biesiadzie nie zabrakło przedstawicieli dyrekcji kopalni, zaprzyjaźnionych związków zawodowych, gliwickiego radnego Jana Pajaka czy przedstawicieli gliwickiej policji. Radę krajową ZZGwP reprezentował wiceprzewodniczący Wiesław Czerkawski, który przyznał, że w obecnym czasie problemów górnictwu nie brakuje, ale związki są po to, by je rozwiązywać, a biesiada, żeby się bawić, więc zaprosił wszystkich przybyłych do zabawy. A ta przy akompaniamencie wypróbowanego zespołu Oskar była wyśmienita, do późnych godzin nocnych. Dowcipy, konkursy, wspólne śpiewanie i tańczenie uatrakcyjniały atmosferę biesiadowania. Nie zbrakło corocznego losowania cennych nagród wśród kupujących bilet na biesiadę. Ale to nie koniec niespodzianek. Goście mogli nie tylko podziwiać popisy młodych tancerzy Zumby - tańca , który robi furorę w Polsce, ale sami wziąć udział w ekspresowej lekcji nauki. pomysły na ubarwienie biesiady wyśmienite. Sośnicka zabawa barbórkowa zawsze ma dla swoich uczestników jakiś hit.

Teks i foto: Jarosław Bolek ( za gazetą Górnik nr.23/24-2013)

 

Ps. W siedzibie Związku są do nabycia zdjęcia z Biesiady na płycie CD.

 

Foto

Wideo

Wideo 2


Talony na styczeń.

Dodano: 12.12.2013, 16:06


Paczki świąteczne.

Dodano: 09.12.2013, 20:43